praca dla fryzjera

Praca w Q10

Zgłoszenie powinno zawierać CV, prezentację dotychczasowych dokonań np. zdjęcia fryzur, a także inne informacje, które Ciebie wyróżniają.

Szukamy fryzjera-stylisty

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy fryzjera-stylisty min 2 lata
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • wysokie umiejętności zawodowe (koloryzacja, styling, strzyżenie, sprzedaż detaliczna)
  • kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność, zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Znajomość marki MATRIX BIOLAGE mile widziana.

OBOWIĄZKI:

  • praca w charakterze stylisty fryzur w naszych placówkach
  • udział w szkoleniach i pokazach organizowanych przez naszych partnerów
  • stały kontakt z klientem

OFERUJEMY:

  • rozwój zawodowy
  • pracę w środowisku ambitnych profesjonalistów
  • motywujące wynagrodzenie

Dokumenty należy wysyłać na adres:

centrum@q10.com.pl
Q10 Centrum Urody i Medycyny
41-500 Chorzów
ul. Katowicka 76
z dopiskiem REKRUTACJA

Najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie rekrutacyjne w Q10 Centrum Urody i Medycyny w Chorzowie.

Kontakt w sprawie rekrutacji 504 273 260.